logowpdesign

مشاوره:09182360459

وردپرس دیزاین دانلود یکی از قدرتمند ترین و حرفه ای ترین سایت های طراحی وب با ارائه تمامی خدمات
صفحه اصلی / افزونه رایگان / افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی

افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی

افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی WooCommerce Social Login

افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی WooCommerce Social Login

با سلام،
باری دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی یکی دیگر از افزونه های کاربردی وردپرس که مطمئناً خیلی از شما دوستان به دنبال چنین افزونه ای هستید،افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی WooCommerce Social Login به شما کمک می کند که ویژگی را به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید که کاربران شما بتوانند با استفاده از شبکه های اجتماعی نیز ورود کنند،این ویژگی باعث رضایت بیشتر کاربران نیز می شود،همچنین اگر سیستم ثبت نام خود را در وب سایت تجارت الکترونیک خود داشته باشید، پس از آن کاربر برای پرداخت هزینه زیادی را طول می کشد تا کاربر از آن خسته شود و در نتیجه فروش شما را کاهش می دهد. اما، اگر از WooCommerce Social Login استفاده می کنید، زمان آن را ذخیره می کند تا فروش شما را افزایش دهد.در ادامه با ویژگی های این افزونه بیشتر آشنا می شوید.!

افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی WooCommerce Social Login

افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی WooCommerce Social Login

هنگامی که یک مشتری برای اولین بار از سایت شما بازدید می کند، می توانید با اجازه دادن به آنها به عنوان یک مهمان، ساده تر شوید. با این حال، این اصطکاک را برای مشتریانی که مایل به خرید از فروشگاه شما هستند بیش از یک بار (و امیدوارم بسیاری از آنها انجام دهد) را معرفی می کند. آنها باید یک نام کاربری و رمز عبور دیگر ایجاد کنند.افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی WooCommerce Social Login باعث می شود که این فرایند به آسانی و به آسانی امکان پذیر باشد.مشتریان می توانند با استفاده از فیسبوک، توییتر، گوگل، یاهو، LinkedIn، Foursquare، ویندوز لایو، VKontakte (VK.com)، PayPal، Instagram و Amazon وارد سایت شما شوند. به جای ایجاد اعتبار کاربری کاربر جدید.

پیوند حساب های اجتماعی به حساب کاربری:

حساب های جدید مشتری که با ورود به سیستم اجتماعی ایجاد می شوند به طور خودکار به شبکه های مناسب مرتبط می شوند. در صورت ورود به سیستم یا از طریق صفحه «حساب من»، Socialisation موجود نیز قادر به اتصال حسابهای خود به شبکههای اجتماعی خواهد بود.شما حتی می توانید از کاربران وارد شده برای پیوستن حساب خود پس از پرداخت برای خرید سریعتر در آینده دعوت کنید.

صفحه گزارش اجتماعی ورود به سیستم:

مدیر می تواند دکمه های شبکه های اجتماعی را با کشیدن و رها کردن رابط و تغییر تعداد ثبت نام ها برای هر شبکه اجتماعی تغییر دهد.!

ارائه ابزار مدیریت حساب:

مشتریان همیشه می توانند با مراجعه به صفحه «حساب من» بتوانند حسابهای اجتماعی را از سایت خود پیوند یا لغو کنند.

از افزونه ووکامرس ورود با شبکه های اجتماعی WooCommerce Social Login برای کاهش اصطکاک هنگام چک کردن یا ایجاد حساب کاربری استفاده کنید. مشتریان بازگشتی می توانند با حداقل یک کلیک به سایت خود وارد شوند، اگر نمایه اجتماعی را پیوند داده باشند. مشتریان نه تنها می توانند به راحتی به سایت خود وارد شوند بدون اینکه بخواهند مجموعه دیگری از اعتبار ورود را به یاد بیاورند اما از طریق خرید و پرداخت با حساب جدید خود می توانند از طریق افزایش اعتماد و امنیت بهره مند شوند.

دانلود با لینک مستقیم

با عضویت در کانال تلگرام وردپرس دیزاین دانلود از تمامی مطالب،اخبار و کدهای تخفیف آگاه شوید.!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تایید کپتچا *