logowpdesign

مشاوره:09182360459

وردپرس دیزاین دانلود یکی از قدرتمند ترین و حرفه ای ترین سایت های طراحی وب با ارائه تمامی خدمات
صفحه اصلی / وبلاگ / آموزش ها / آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس Import Export WordPress Users

آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس Import Export WordPress Users

آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس Import Export WordPress Users

آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس

با سلام؛
شاید شما هم بخواهید اطلاعات کاربران را خود را از یک وب سایت به وب سایت های دیگر برون بری و درون ریزی کنید.این کار می تواند واقعا مفید باشد که بتوانید کابران یک وب سایت را با دیگر وب سایت ها ادغام سازید.در ادامه به شما آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس را توضیح خواهیم داد.

چرا و چه زمانی ممکن است نیاز به درون ریزی و یا برون بری کاربران وردپرس را داشته باشیم؟

در حال که چندین مورد استفاده برای درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس وجود دارد،شایع ترین سناریوها زمانی که نیاز به درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس دارید عبارت اند از:

  • هنگامی که یک وب سایت جدید را خریداری می کنید و می خواهید محتوا و پایگاه کاربران را ادغام کنید.
  • هنگامی که می خواهید محتوا و پایگاه کاربران دو سایت را ادغام کنید.
  • هنگامی که می خواهید تمام کاربران را به لیست ایمیل یا CRM خود وارد کنید.

آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس

در وب سایت های بزرگ که دارای کاربران بسیاری می باشد.هر پروفایل کاربری دارای تن داده هایی مانند (عکس پروفایل،لینک های اجتماعی،اطلاعات زیست محیطی و…)می باشد.

حال فرض کنید از آنها در خواست کنید که به دلایل مختلفی باید مشخصات خود را بازسازی کنند،مطمئنا ناخوشایند و یک تجربه ایده آل کاربری نمی باشد.حال بیایید نگاهی به چگونگی درون ریزی و برون بری کاربران از یک سایت وردپرسی به دیگر سایت ها بیندازیم.

برون بری کاربران در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه Import Export WordPress Users را نصب و فعال نمایید.برای دانلود افزونه به انتهای صفحه مراجعه نمایید.برای نصب افزونه هم کافی است GIF زیر را مشاهده نمایید.

آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس

پس از نصب افزونه به قسمت کاربران > User Import Export بروید.سپس برای برون بری کاربران می توانید تعیین کنید که چه نقشی از کاربران برون بری شود و موارد دیگر.

آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس

به طور پیشفرض تمام نقش های کاربران برون بری می شود.اگر نمی خواهید یک مورد خاص از کاربران برون بری شود کافی است به راحتی از بین ستون های مورد نظر آن را علامت بزنید.

پس از اعمال تنظیمات مورد نظر برای خروجی(برون بری)گرفتن کافی است در انتهای صفحه بر روی دکمه Export Users کلیک کنید.سپس یک فایل CSV در رایانه شما ذخیره خواهد شد.شما می توانید آن فایل را در یک وب سایت وردپرسی دیگر درون ریزی کنید.

درون ریزی کاربران در وردپرس

در این مرحله هم برای درون ریزی کردن همان فایل نیاز به همان افزونه(Import Export WordPress Users) می باشد که باید نصب شود.پس از نصب آن روی سایت وردپرس به قسمت کاربران > User Import Export رفته و در همان صفحه برای درون ریزی کردن فایل بر روی دکمه Import Users کلیک کنید.

آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس

پس از آن فایل CSV را آپلود کنید و سپس درون ریزی کنید.افزونه نه تنها تمام کاربران را درون ریزی می کند بلکه تمام نقش ها و اطلاعات آن را اعمال خواهد کرد.ما امیدواریم که از آموزش درون ریزی و برون بری کاربران وردپرس بهره کافی را برده باشید.

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

با عضویت در کانال تلگرام وردپرس دیزاین دانلود از تمامی مطالب،اخبار و کدهای تخفیف آگاه شوید.!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تایید کپتچا *