logowpdesign

مشاوره:09182360459

وردپرس دیزاین دانلود یکی از قدرتمند ترین و حرفه ای ترین سایت های طراحی وب با ارائه تمامی خدمات
صفحه اصلی / وبلاگ / آموزش ها / آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

با سلام؛
آیا می خواهید یک پست خصوصی در وردپرس ایجاد کنید؟ برخلاف پست های معمول وردپرس، یک پست خصوصی برای بازدیدکنندگان وب سایت شما قابل مشاهده نیست. فقط کاربران با مجوزهای خاص وارد سیستم می شوند. در این مقاله، ما به شما نحوه ایجاد یک پست خصوصی در وردپرس را نشان خواهیم داد.

یک پست خصوصی در وردپرس چیست؟ چگونه کار می کند؟

یک پست خصوصی در وردپرس برای عموم قابل رویت نیست. فقط کاربران با مجوزهای معتبر وارد شده می توانند آن را در میان پست های وبلاگ شما ببینند.

وردپرس با یک سیستم نقش کاربر ساخته شده است که مجوزها و قابلیتها را به نقشهای مختلف کاربر اختصاص می دهد. هر کاربر وردپرس دارای یک نقش اختصاص داده شده به آنه است که به آنها اجازه می دهد تا فعالیت های خاصی در وب سایت شما را انجام دهند.

هر کاربری که مجوز انتشار یک پست را داشته باشد میتواند یک پست خصوصی ارسال کند و آن را منتشر کند. پست برای کاربر قابل مشاهده است و بعد از نقش های کاربر قابل مشاهده است.

  • مدیر – می تواند ایجاد، ویرایش و حذف هر پست خصوصی ایجاد شده توسط هر کاربر در یک سایت وردپرس را انجام دهد.
  • ویرایشگر- می تواند هر پست خصوصی ایجاد شده توسط هر کاربر ایجاد، ویرایش و حذف کند.
  • نویسنده – می تواند پست های خصوصی خود را ایجاد، منتشر، ویرایش، مشاهده و حذف کند. آنها نمی توانند پست های خصوصی ایجاد شده توسط سایر کاربران را مشاهده کنند.

به این ترتیب، نگاهی به نحوه ایجاد یک پست خصوصی در وردپرس خواهیم داشت.

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

ابتدا باید یک پست جدید یا برگه ای جدید که می خواهید آن را خصوصی کنید را ایجاد نمایید.شما همچنین می توانید پست هایی که از قبل منشتر کردید را ویرایش کنید و به پست خصوصی تبدیل نمایید.سپس از قسمت انتشار(سمت چپ صفحه)بر روی کلمه نمایانی: عمومی کلیک کنید همانند تصویر زیر:

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

پس از کلیک بر روی آن شما گزینه های:عمومی،رمزدار و خصوصی را دارید که برای ایجاد پست خصوصی بر روی خصوصی کلیک کنید سپس دکمه قبول را بزنید.

آموزش ایجاد پست خصوصی در وردپرس

اکنون میتوانید ویرایش پست را ادامه دهید یا میتوانید آن را ذخیره / انتشار دهید.کاربرانی که مجاز به دیدن پست های خصوصی نمی باشند، آن را نمی بینند.

نکته: تصاویری که شما به یک پست خصوصی اضافه می کنید خصوصی نیستند و توسط نویسندگان دیگر می توانند در کتابخانه رسانه مشاهده شوند. تصاویر همچنین می توانند توسط هر کسی که URL تصویر را می بینید مشاهده شود.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند که نحوه ایجاد یک پست خصوصی در وردپرس را یاد بگیرید. اگر شما به دنبال ایجاد یک وب سایت عضویت کامل با محتوا و دوره های خصوصی هستید، ممکن است بخواهید راهنمای نهایی خود را در مورد چگونگی ایجاد یک سایت عضویت در وردپرس بررسی کنید.

با عضویت در کانال تلگرام وردپرس دیزاین دانلود از تمامی مطالب،اخبار و کدهای تخفیف آگاه شوید.!

یک دیدگاه

  1. beroz

    ممنونم خیلی جالب و کاربردی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تایید کپتچا *